DOPRAVA

Doručujeme po celé ČR, na Slovensko i do sousedních států jako je Německo, Polsko, Rakousko a další.

Osázená skla a nadrozměrné objednávky zasíláme pouze prostřednictvím přepravní společnosti TOPTRANS

 a Liftago express (jen po Praze)

PRAHA

Osobní odběr zdarma

Liftago standard - kurýr Praha  150 Kč 

Liftago express - kurýr Praha 250 Kč

Doprava zdarma nad 3500 Kč

ČESKÁ REPUBLIKA

TOPTRANS do 5 kg 259 Kč/ od 5 kg 369 Kč

SLOVENSKO A EU

Zásilkovna  od 10 EUR (pokud jsou v zemi pobočky)

GLS  od 10 EUR  (cena dopravy je podle váhy)

BALENÍ A PŘEPRAVA FLORÁRIA

Často se nás ptáte, jestli, jak a kam posíláme rostliny, v čem k vám dorazí a v jakém stavu budou. Zajímá vás, zda je posíláme v mrazu a jestli přijdou po dlouhé cestě v pořádku. A protože bychom vás rádi ujistili, že se vašim zeleným (skleněným, keramickým, betonovým) přírůstkům nic nestane, sepsali jsme zde pro vás vše důležité. Pojďte se podívat, jak balíme rostliny, křehké zboží a najděte odpovědi na všechny otázky ohledně přepravy rostlin i ostatních produktů.

Balíky s rostlinami expedujeme od pondělí do čtvrtka po celý rok. Výjimky, kdy rostliny neodesíláme, najdete níže.

 

ZIMA
V zimě velmi bedlivě sledujeme počasí a jakmile teploty začnou klesat k +5, začínáme byt obezřetní. Pokud teploty klesnou ještě níž, vydáváme na balíky s rostlinami stopku a o pozastavení vás informujeme. Rostliny pak odesíláme jakmile je to možné, většinou se jedná o pár dní. 

 

SVÁTKY
Balíky neodesíláme ani před svátky a prodlouženými víkendy.

 

Dobu doručení zásilky určuje především obsah vaší objednávky. Pokud jste si objednali rostliny nebo produkty, které jsou skladem, balíček očekávejte v řádu 4 - 5 pracovních dnů. Lhůtu u zboží od externích dodavatelů uvádíme u jednotlivých produktů.

BALENÍ 

Protože balíky často čeká opravdu dlouhá cesta, balíme rostliny i křehké zboží velmi pečlivě. Zkrátka se snažíme dělat vše, co je v našich silách, aby k vám ty zelené krásky a úžasné květináče dorazily ve stoprocentní kondici.

 

Všechny nádoby pečlivě vycpeme papírem, nebo bublinkovovu fólií. Poté zboží balíme dále, dle potřeby, do dalších vrstev. K tomu také používáme bublinku, ale i papír a karton.

 

Zboží vložíme do vycpané krabice a pečlivě ji zalepíme. Na závěr balík označíme patřičnými samolepkami i adresou a předáváme ho přepravci.